خدمات مشاوره و طراحی

خدمات ما در زمینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته  و در کل سیستم‌های نظارت تصویری، تقریباً نا محدود است  بدین معنی که سبد کامل کالایی ما و نمایندگی رسمی از بزرگترین کمپانی‌های تولید کننده دوربین مدار بسته در دنیا‌، به ما این اجازه را می‌دهد که با توجه به نیاز شما، بهترین راهکار ممکن را طراحی و اجرا نماییم تا شما با کمترین هزینه ممکن و در کوتاهترین زمان از خدمات دیده‌بان بهره مند شوید .
استفاده از انواع سیستم های نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته  همچون  آنالوگ، دیجیتال و یا ترکیبی (هیبریدی) و همچنین هوشمند‌سازی این سیستم‌ها بسته به نیاز مصرف کننده ، می تواند هر خواسته‌ای را مرتفع سازد که مسلماً در شرایط متفاوت محیطی، انتخاب بهترین راهکار برای ایجاد بستر انتقال تصویر و ذخیره آنها، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های اجرای پروژه، میتواند عمر مفید عملکرد سیستم را تا حد چشم گیری افزایش دهد .
design networkفراهم نمودن قابلیت مشاهده تصاویر از هر نقطه دلخواه و تعریف سطوح مختلف دسترسی طبق استاندارد های امنیتی و مبتنی بر پروتکل‌های خاص و امن وکد گذاری اطلاعات در زمان انتقال نیز از وظایف طراح سیستم خواهد بود، لذا اکیداً پیشنهاد می کنیم در انتخاب مشاور خود تا حد ممکن دقت نموده و از مشاوران با تجربه جهت طراحی سیستم‌های نظارت تصویری کمک بگیرید.
خدمات قابل ارائه دیده‌بان در زمینه نصب و راه اندازی دوربین مدار‌بسته:

 • طراحی
 • مشاوره
 • تامین کالا
 • نصب و راه اندازی
 • تعمیرات و سرویس و نگهداری

دیده‌بان خدمات زیر را در زمینه مشاوره و طراحی سیستم دوربین مداربسته ارائه می‌نماید:

 • طراحی سیستم دوربین مدار بسته تحت شبکه و آنالوگ
 • طراحی سیستم انتقال تصویر جهت مشاهده تصاویر از راه دور
 • بهینه سازی سیستم های نظارت تصویری جهت ارتقا و توسعه امنیت
 • طراحی راه حل‌های بیسیم برای نقاطی که امکان کابل کشی وجود ندارد
نقشه‌کشی دوربین مداربسته یکی از قسمت های مهم طراحی پروژه های مداربسته است. طراحی و تحویل نقشه به مشتری کمک زیادی به انجام عملیات‌های تعمیر و نگهداری در آینده خواهد داشت. در این مطلب به صورت مختصر با نقشه کشی این سیستم ها آشنا می شویم.

نقشه کشی سیستم مداربسته چه مزیت‌هایی دارد؟

تهیه نقشه از سیستم مداربسته مزیت های زیادی دارد. در پایین به برخی از بزرگترین مزیت‌های طراحی نقشه برای سیستم مداربسته اشاره خواهیم کرد:
 • ایجاد امکان عیب یابی سریع کابل کشی های سیستم مداربسته
 • کاهش آسیب های ناشی از تغییرات تاسیساتی به کابل های سیستم مداربسته
 • امکان طرح ریزی گسترش سیستم مداربسته با توجه به بستر آماده شده قبلی
 • امکان محاسبه پهنای باند شبکه در سیستم های مداربسته تحت شبکه

design software

نرم افزارهای نقشه کشی برای سیستم مداربسته


Microsoft Office Visio

مجریان سیستم های مداربسته معمولا اطلاعات زیادی در رابطه با نرم افزارهای حرفه ای تر نقشه کشی ندارد از این رو استفاده از نرم افزارهای ساده و اولیه در کنار برطرف کردن نیاز آنها، امکان اماده سازی سریع تر نقشه ها برای افراد با اطلاعات نقشه کشی اولیه را فراهم می‌کند.
یکی از بهترین نرم افزارهای برای این کار نرم افزار Microsoft Office Visio است. این نرم افزار یکی از زیر مجموعه های مجموعه نرم افزار Office است که دسترسی به آن را بسیار ساده می کند. با داشتن یک مجموعه از شکل ها و علائم مرتبط با نقشه کشی و مجموعه مرتبط با سیستم های حفاظتی این نرم افراز برای کاربری های عادی کاملا ایده‌آل است.

 

Concept Draw

این نرم‌فزار نیز تا حد زیادی مشابه نرم افزار Visio است و امکان طراحی سیستم دوربین مداربسته برای افراد عادی را فراهم می کند. نرم‌افزار دارای مجموعه هایی متفاوت از علائم و شکل های مرتبط با سیستم های حفاظتی است و قابلیت‌های جذابی برای طراحی‌های الکتریکی دارد.
 

AutoCAD Electrical

این نرم افزار یکی از مجموعه نرم افزارهای Auto CAD است که به طور تخصصی برای طراحی سیستم‌های الکتریکی طراحی شده است. کار کردن با این نرم افزار به سادگی دو نرم افزار بالا نیست اما امکان تهیه نقشه های به مراتب حرفه‌ای تر را فراهم می کند. نرم افزار AutoCAD Electrical دارای مجموعه هایی از علائم مرتبط با سیستم های الکتریکی و مداربسته است. در صورت نیاز میتوانید شکل های مورد نیاز خود را به نرم افزار اضافه کرده یا آنها را طراحی کنید.
 

IP Video System Design Tool

این نرم افزار یکی از تخصصی‌ترین نرم افزارهای مرتبط با نقشه کشی سیستم های مداربسته است. بسیاری از جزئیات مرتبط با نقشه کشی در این نرم افزار قابل اضافه کردن است.