نگهداری‌ و خدمات پس از فروش

شركت دیده‌بان در زمینه سرویس و نگهداری سیستم‌های نظارت تصویری(دوربین مداربسته) آمادگی همکاری و عقد قرارداد با نهادها، سازمان‌های دولتی، هتل‌ها، پروژه های تجاری و اداری و ... می باشد. واحد پشتیبانی کاراپلاس با اعزام تیم مهندسی و کارشناسی به محل بعد از دادن مشاوره‌های لازم به کارفرمایان خود باهزینه های مقرون به صرفه و اقتصادی نسبت به ارتقا و یا سرویس سیستم اقدام می‌کند.
سیستم‌های نظارت تصویری (دوربین های مداربسته) به دلیل عدم بسترسازی مناسب توسط افراد غیرفنی در مرحله اجرا بعد از گذشت مدتی دچار ایرادهای فنی زیادی می‌شوند که اغلب مشتریان نسبت به آن گله‌مند هستند یکی از این ایرادات افت کیفیت تصاویر دوربین‌ها می‌باشد که البته علل مختلفی می‌تواند داشته باشد و فقط مربوط به بسترسازی و کابل کشی سیستم نمی‌شود، شاید ایراد مربوط به نوع دوربین استفاده شده در محل باشد.
اغلب مشتریان پس از نصب سیستم‌های مداربسته در محل کار و یا هرمکانی، بخشی از نگرانی آنها در مورد اتفاقاتی که ممکن است در آن مکان به وقوع بپیوندد برطرف می‌شود اما بعد از وقوع اتفاق و مراجعه به تصاویر ضبط شده سیستم متوجه این موضوع می‌شوند که سیستم‌های مداربسته نصب شده به علت عدم استفاده از دوربین‌های مناسب با محیط  کمک چندانی به آنان نمی‌کند.
پس توصیه ما به مشتریان دقت در انتخاب شرکت های ذیصلاح در این رشته می‌باشد که به لحاظ فنی و اجرایی از مهارت کافی در پیاده‌سازی بستر و مراقبت از اطلاعات ضبط شده در سیستم را در مقابل عوامل مختلف خارجی داشته باشند.
repairدیده‌بان خدمات زیر را در زمینه پشتیبانی و نگهداری سیستم‌های دوربین مداربسته ارائه می‌نماید:

  • عقد قراردادهای پشتیبانی و نگهداری سیستم دوربین مداربسته
  • عیب یابی و تعمیر سیستم دوربین مداربسته
  • عیب یابی و تعمیر و پیکربندی دستگاه ضبط تصاویر (DVR/NVR)
  • عیب یابی و راه اندازی مجدد نرم افزار ضبط تصاویر تحت شبکه (NVR)

لطفاً جهت مشاوره رایگان و عقد قرارداد با شرکت دیده‌بان تماس بگیرید.