درباره‌ما

شرکت دیده‌بان الكترونیك پاسارگاد یکی از بزرگترین واردکنندگان و از مراکز پخش دوربین‌های مداربسته در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ در زمینه دوربین مداربسته و سرویس‌های امنیتی آغاز نموده و همچنان پیشرو بهترین خدمات پس از فروش و بهترین قیمت و کیفیت در ایران است. کیفیت خوب دوربین‌های مدار بسته وارداتی این شرکت باعث محبوبیت بیش از پیش دیده‌بان گشته و این باعث افتخار ما شده است.
کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش سرلوحه کار شرکت دیده‌بان است.
شرکت دیده‌بان آمادگی همکاری با کلیه سازمانها، ارگانها و شرکت‌های خصوصی و اشخاص حقیقی و حقوقی است.

cctvshow

دپارتمان های فعال

– واحد بازرگانی: این واحد با اطلاعات به روز خود و شناخت بازارهای جهانی رایانه و همچنین مرتبط بودن با پخش کننده های قطعات رایانه ای، لپ تاپ، تبلت اقدام به خرید مستقیم و واردات می‌نماید.
– واحد فروش و بازاریابی: این بخش شامل دو قسمت فروش و بازاریابی قطعات رایانه، لپ تاپ و تبلت و بخش دوم فروش و بازاریابی سیستم های امنیتی و حفاظتی و نظارتی می باشد.
– واحد فروش دولتی: این بخش از کارکنان با سابقه در ارگانها و سازمان های دولتی تشکیل شده که با توجه به شناختی که از این مجموعه دارند اقدام به فروش محصولات شرکت می نمایند.
– واحد اجرا: این بخش را گروهی از مهندسین با تجربه تشکیل می دهند که وظیفه طراحی و اجرای پروژه های شبکه، پروژه های امنیتی و حفاظتی و نظارتی را بر عهده دارند.
– واحد خدمات پس از فروش: این بخش مسئولیت انجام تعهدات و خدمات پس از فروش محصولات شرکت را بر عهده دارد.

استراتژی شرکت دیده‌بان ایجاد اعتماد متقابل بین مشتریان و خود و همچنین ارائه مطلوب ترین خدمات می‌باشد که با توجه به نیروی جوان و فعال و همچنین با دانش خود تا کنون در تمامی مراحل موفق و سر بلند بوده است.
شرکت دیده‌بان فعالیت خود را با شعار سلامت در کار و انجام تعهدات به مشتری آغاز نمود و امید دارد که بتواند با توجه قدرت شرکت و همچنین با توجه به میهن پرستی تمامی پرسنل آن، کمک به آبادانی و سربلندی ایران عزیز نماید.

خط مشی دیده‌بان

- کیفیت: ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین خط مشی دیده‌بان است. با توجه به نگاه بلند مدت مدیران این شرکت به موفقیت تنها راه رسیدن به اهداف شرکت جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت است.
- تناسب کیفیت و قیمت: طبیعتا ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود، با این حال تلاش دیده‌بان بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه ها آنها نکاهد و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا باشد.
- افزایش اطلاعات و به روز بودن: عرصه سیستم‌های امنیتی، یک عرصه به سرعت در حال پیشرفت است. مسلما فعالیت در این زمینه نیاز به، به روزرسانی دائم اطلاعات و آموزش همیشگی نیرو انسانی دارد.
- شفاف سازی مالی: شفاف‌سازی مالی یکی از مهمترین روشهای جلب رضایت و اعتماد مشتریان است. دیده‌بان از طریق استفاده از محصولات با برندهای مشخص و ارائه لیست قیمت محصولات به تمامی مشتریان به آنها کمک می‌کند تا به راحتی و با اطمینان این شرکت را به عنوان مجری سیستم‌های خود انتخاب کنند.

زمینه فعالیت شرکت

- عمده تجهیزات حفاظتی و لوازم جانبی مرتبط: شرکت دیده‌بان به عنوان یکی از فعال‌ترین شرکت‌های تامین‌کننده تجهیزات حفاظتی در ایران شناخته می‌شود. احتمام این شرکت بر عرضه تجهیزات با کیفیت با کمترین هزینه برای نمایندگان این شرکت است.
- تجهیز، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی، نظارتی: اجرای پروژه های مداربسته از گذشته از تخصص‌های اصلی این شرکت بوده است. این پروژه‌ها شامل اجرای کامل سیستم های حفاظتی و شبکه‌های کامپیوتری می‌باشد.
- مشاوره و کیفیت سنجی پروژه‌های مداربسته: ارائه خدمات مشاوره در زمینه اجرای پروژه‌های مداربسته با هدف افزایش کیفیت اجرا و تسهیل در عیب‌یابی سیستم‌های مداربسته صورت می گیرد.
- ارائه خدمات تعمیر و نگهداری سیستم‌های حفاظتی: اولویت اصلی دیده‌بان در ارائه خدمات تعمیر نگهداری برای مشتریان خود شرکت است، اما در صورت بروز مشکلات امکان ارائه این خدمات را برای دیگر مشتریان این سیستم‌های نیز وجود دارد.
- ارائه دوره‌های آموزشی مرتبط با سیستم‌های مداربسته برای نمایندگان فروش: ارائه دور‌ه‌های آموزشی تنها با هدف افزایش بهره‌وری نمایندگان این شرکت در صورت می‌گیرد.