پیام مدیریت

همان طور که می‌دانید لزوم توسعه اقتصادی و پیشرفت شرکت‌های داخلی منوط به هماهنگ بودن با پیشرفت صنعت و تکنولوژی روز دنیاست. از جمله این تکنولوژیها، صنعت تجهیزات حفاظتی دوربین مداربسته و سیستم‌های ضبط بوده که با استفاده از آن دغدغه اصلی مدیران شرکت‌ها برای بالا بردن اثربخشی و کارایی بیشتر پرسنل شرکت و همچنین حفظ و مراقبت از تجهیزات (مخصوصاً برای واحدهای تولیدی) مرتفع شده و مدیران با فراغ بیشتری می توانند به برنامه های توسعه‌ای خود بپردازند.
شرکت دیده‌بان الكترونیك پاسارگاد با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه‌ی تامین تجهیزات، طراحی، مشاوره و اجرای سیستم‌های حفاظت الکترونیکی هم اکنون از گروه‌های تخصصی در شاخه‌های متنوع در این زمینه بهره می‌برد، به نحوی که در طی این سال‌ها با پشتکار پرسنل و تصمیم‌گیری درست مدیران در زمره معدود شرکت‌های رو به رشد و در حال توسعه قرار گرفته است و یکی از بزرگترین شرکت‌های توزیع کننده سیستم‌های حفاظتی و نظارتی در ایران می‌باشد.
یکی از اصول کلی این شرکت، سنجش فعالیت‌ها با معیارهای تعیین شده است. این امر سبب می‌شود تا انجام کلیه مراحل مرتبط با کار، در چهارچوب مشخص و صحیح صورت گیرد. تمامی بخش‌ها از فروش، نصب و خدمات تا پشتیبانی با معیارهای مرتبط تطبیق داده می‌شوند تا از انجام درست کلیه مراحل اطمینان حاصل شود.
شرکت دیده‌بان الکترونیک پاسارگاد با دارا بودن کارشناسان، تکنسین‌ها و نصابان مجرب و همچنین با بهره‌گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا، افتخار دارد تا بهترین خدمات را به شما همکاران، مشتریان و کارآموزان عزیز ارائه دهد.
نگاه دیده‌بان به سوی آینده است و برای رسیدن به هدف اصلی که همان رضایت مشتری می‌باشد همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی و ارائه جدیدترین سیستم‌های حفاظتی در کنار تیم و کادر مجرب و حرفه‌ای شبانه‌روز تلاش خواهیم کرد و اینکه دیده‌بان به دنبال بهترین هاست و بهترین‌ها را شایسته مشتریان خود می‌داند.
توجه ما به کیفیت، امنیت، زیبایی کار و همچنین قیمت مناسب بوده و در این راستا تلاش زیادی می‌شود.
امیدواریم که با تجربه مفید کسب شده در این راه همیار و کارگشای شما عزیزان باشیم.

داریوش نوبریان
مدیرعامل
manager