شرایط استفاده

استفاده وبسایت شركت دیده‌بان الكترونیك پاسارگاد دارای شرایط زیر بوده و لازم است کاربران محترم قبل از استفاده از سایت به این موارد توجه نمایند.
استفاده از محتویات سایت (به شكل اولیه و بدون تغییر در ساختار محتوائی و ظاهری) با ذکر منبع و اهداف غیرانتفاعی و صرفا" جهت اطلاع رسانی بلامانع است.
هر گونه انتشار مجدد مطالب سایت (به شكل اولیه و بدون تغییر در ساختار محتوائی و ظاهری) بدون کسب اجازه كتبی از مدیریت سایت و بدون ذکر منبع، ممنوع است.
در صورتی که مطلبی از این سایت توسط اشخاص حقوقی و حقیقی از منبع ثالثی اخذ شده باشد، ذکر منبع اولیه ضروری است.
هر گونه استفاده تجاری از محتویات سایت در نشریات بدون کسب اجازه كتبی از مدیریت وبسایت، ممنوع است.
در صورت انتشار هر گونه محتویات این سایت  بر روی سایر سایت‌ها و یا وبلاگ‌ها، ذکر منبع می‌بایست همراه با لینک به سایت دیده‌بان باشد.
در صورت انتشار هر گونه محتویات این سایت در مطبوعات و یا سایر سایت‌ها و وبلاگ‌ها  که در طی چندین بخش منتشر می گردد، ذکر منبع بطور کامل در هر یک از بخش‌ها، الزامی است.
کلیه پیوندها به سایر وبسایت‌ها، صرفا" جهت اطلاع بوده و این سایت مسئولیتی در رابطه با محتویات سایت های معرفی شده نخواهد داشت .
تبدیل محتویات سایت به هر شكلی اعم از فرمت‌های pdf ، .doc. و ... جهت ارائه بر روی وبسایت‌ها و وبلاگ‌ها بدون كسب اجازه كتبی از مدیریت سایت، ممنوع است.
این وبسایت تاكنون مجوز نشر محتویات سایت را به هیچ شخص حقوقی و یا حقیقی واگذار نكرده است. در صورت صدور مجوز لازم،‌ مراتب از طریق همین وبسایت به اطلاع عموم خواهد رسید.
کاربران محترم، با پذیرش کلیه شرایط فوق امکان استفاده از این وبسایت را خواهند داشت.
استفاده از سایت به منزله پذیرش شرایط فوق است.