دوربین مداربسته تحت شبكه (IP)

IP2دوربین مداربسته شبکه (IP CCTV) یک دستگاه الکترونیکی است که برای دریافت تصاویر و تبدیل آنها به اطلاعات دیجتال از آن استفاده میشود. این کار در دوربین های مداربسته شبکه به وسیله حسگر الکترونیکی دوربین یا Imaging Sensor صورت می گیرد. این حسگر میتواند یکی از انواع  CCD یا  CMOS باشد.
دوربین های شبکه را میتوان نسل جدید دوربین های مداربسته دانست. استفاده از این دوربین ها هر روزه در حال افزایش است و رفته رفته جای دوربین های نسل قبلی خود (دوربین های انالوگ)  را می‌گیرند.


ساختار

دوربین های مداربسته شبکه در واقع نوعی کامپیوتر کوچک نیز محسوب می شوند. این دوربین ها پس از دریافت اطلاعات تصاویر از حسگر آنها را به اطلاعات دیجیتال تبدیل کرده و مطابق پروتکل های شبکه به شبکه می فرستند. وجود قسمت های تبدیل کننده در این دوربین ها باعث افزایش پیچیدگی و هزینه های انها شده است.
هر شرکت تولید کننده سیستم های مداربسته شبکه پروتکلی مختص به خود را برای دوربین های تولید شده استفاده می کند. این کار موجب می شود شما در یک سیستم مداربسته شبکه نتوانید از چند دوربین متفاوت برای یک سیستم یکپارچه استفاده کنید. تنها راه استفاده از دوربین ها به این صورت تطابق آنها با پروتکل Onvif است.

IP Surveillance Application


کیفیت تصویر

بزرگترین مزیت دوربین های شبکه محدود نبود کیفیت تصویر آنهاست. درحال حاضر دوربین های با کیفیت بین 1.3 تا 5 مگا پیکسل به صورت گسترده مورد استفاده قرار میگیرند. کیفیت تصویر بالاتر از 5 مگا پیکسل تنها در دوربین های تخصصی و در برندهایی خاص قابل دسترسی خواهد بود.


تغذیه

poeدوربین های شبکه را میتوان از دو طریق تغذیه کرد:
•    تغذیه از طریق منبع تغذیه یا اداپتور
•    تغذیه از طریق کابل شبکه یا به صورت POE
در صورت تغذیه POE شما دیگر نیازی به نصب اداپتور در کنار دوربین نخواهید داشت و تمامی هزینه و پیچیدگی های کابل کشی تغذیه حذف می شود. البته باید توجه داشت که تمامی سوئیچ های مورد استفاده در زیر ساخت شبکه باید از نوع POE استفاده شوند که معمولا به مراتب از کابل کشی پرهزینه ترند.


نرم افزار

از دیگر قابلیت های بسیار مهم دوربین های مداربسته شبکه دسترسی به نرم افزارهای پیشرفته شبکه است. این نرم افزارها میتوانند قابلیت های بی شماری را برای کاربر ایجاد کنند و بسیاری از نیازهای امنیتی و نظارتی مشتریان را به صورت کامل براورده کنند.


نحوه نصب

نصب دوربین مداربسته تحت شبکه تفاوت های زیادی با دوربین های آنالوگ دارد و نیاز به درگیر شدن با پیچیدگی های شبکه های رایانه ای دارد. با این حال به علت انعطاف پذیری زیاد این سیستم در بسیاری موارد از سیستم مداربسته تحت شبکه استفاده می شود.تجهیزات مورد استفاده در شرکت دیده‌بان از بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار می باشد که به دو بخش اصلی برندها و محصولات وارد شده توسط شرکت تقسیم می شود.
در شاخه برندها، دیده‌بان تمامی برندهای معتبر به همراه گارانتی اصلی مانند سامسونگ، هایک ویژن و غیره را با قیمت های بسیار مناسب برای عرضه به مشتریان در لیست محصولات خود قرار داده است و در شاخه محصولات وارد شده توسط شرکت ، گلچینی از بهترین و بروزترین محصولات در زمینه سیستم های امنیتی ارائه می گردد که این محصولات اگر چه با نام برند عرضه نمی شوند ولی دارای کیفیتی قابل رقابت بوده و همگی از خدمات و پشتیبانی شرکت دیده‌بان برخوردار هستند و همچنین دارای قیمت هایی بسیار مناسب تر می باشند.


شرکت دیده‌بان الكترونیك پاسارگاد مفتخر است با کادری بسیار حرفه ای و مجرب متشکل از کارشناسان فروش ، کارشناسان فنی و تیم نصب خدماتی متفاوت به شما ارائه نماید.

مسیر انجام یک پروژه از شروع تا پایان

  • تماس مشتری : تماس اولیه مشتری با کارشناسان فروش و ارائه اطلاعات اولیه.
  • بازدید از محل پروژه : بازدید به صورت رایگان توسط کارشناسان فنی ازمحل پروژه و تایین تعداد دوربین مورد نیاز و محل قرار گیری آنها.
  • ارائه پیش فاکتور : ارائه پیش فاکتور اولیه به مشتری و مشخص کردن میزان زمان لازم برای انجام پروژه.
  • شروع کار پروژه : پس از تایید پیش فاکتور توسط مشتری و انجام مراحل پیش پرداخت اولیه تیم نصب بله محل اعزام و کار پروژه آغاز می گردد.
  • پایان کار پروژه : کار پروژه در زمان معین شده آغاز و در زمان تایین شده به پایان رسیده و با آموزش های لازم تحویل مشتری می گردد.
  • تایید مشتری و تسویه حساب : مشتری پروژه را به صورت کامل و بی عیب و نقص تحویل گرفته و تسویه حساب نهایی را انجام میدهد.
  • ارسال فاکتور نهایی : پس از تسویه حساب نهایی ، فاکتور نهایی توسط بخش مالی تهیه و برای مشتری ارسال می گردد.
  • خدمات و پشتیبانی : پشتیبانی پروژه تا یک سال و به صورت دوره ای و یا به درخواست مشتری به صورت کاملا رایگان انجام می پذیرد.
شروع خرید آنلاین دوربین IP

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.